Akcija „Vanduo – tai gyvybės šaltinis“

Aldona Šarkauskienė, mokyklos visuomenės sveikatos specialistė |

Š. m. kovo 22 dieną mokytojai, mokiniai ir kiti mokyklos bendruomenės nariai buvo pakviesti į aktų salę, kur vyko graži akcija „Vanduo – tai gyvybės pradžia“. Akcijos organizatorė, visuomenės sveikatos specialistė Aldona Šarkauskienė pasveikino visus susirinkusius, papasakojo , kodėl svarbi ši diena ir palinkėjo tausoti vandenį, nes milijardai žmonių pasaulyje išgyvena vandens trūkumą.

Technologijų mokytojos Alina Šatkauskienė, Rasa Galvanauskienė supažindino su vandens degustacijos eiga. Vandens rūšių buvo penkios: šulinio vanduo, vanduo iš čiaupo, vanduo su citrina, gazuotas vanduo ir beržo sula. Laikas neprailgo, nes vieni puikiai nusiteikę spėliojo, kokį vandenį geria, kiti sprendė kryžiažodį vandens tematika. V21 grupės mokiniai kvietė pasitikrinti žinias ir atsakyti į klausimus apie vandenį. Dalyviai, greičiausiai išsprendę kryžiažodį ir teisingai atsakę į klausimus, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame technologijų mokytojoms Alinai Šatkauskienei , Rasai Galvanauskienei  ir V21 grupės mokiniams už pagalbą vykdant šią akciją.