9 (1gA,1gB) klasės mokiniai pasitikrino žinias apie COVID-19

Aldona Šarkauskienė, visuomenės sveikatos specialistė |

Spalio 12 -13 dienomis 9 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie COVID-19“.

Šios viktorinos tikslas – prisiminti ir pasikartoti žinias ne tik apie COVID-19 virusą, bet ir kaip  apsisaugoti nuo įvairių infekcinių susirgimų.

Viktorinoje dalyvavo visi kiekvienoje klasėje besimokantys mokiniai. Kiekviena klasė sudarė po 6 komandas. Viktorinos užduotys buvo įvairios: klausimai su atsakymų variantas, kai kuriuos atsakymus reikėjo pagrįsti, į kitus klausimus reikėjo atsakyti patiems.

Vertinimo komisijoje balus skaičiavo ir vertino klasės auklėtojos Laima Mockuvienė, Simona Gedgaudienė ,  mokytojos Rigonda Pereverzeva ir Alma Galminienė.

IgA klasės laimėtojais tapo šios komandos: I vietos – „Lietus“, II vietą iškovojo „ABC“ komanda, III vieta atiteko „Kinderiams“.

IgB klasės laimėtojų komandos: I vieta – „Smurfai, II vieta – „Ratai3“, III vieta atiteko komandai „Žemaite“.

Dalyvaudami viktorinoje mokiniai pagilino žinias apie užkrečiamąsias ligas, smagiai leido laiką, dirbo komandose.                                                                                                                              Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, kurias dovanojo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.