35 -oji Rugsėjo 1-oji

Alma Galminienė, Neformaliojo švietimo organizatorė |

Jau 35 -ąjį rugsėjį pasitiko Plungės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė. Rugsėjo 1-ąją mokiniai, pasipuošę ir su gėlėmis rankose, nekantriai laukė pirmojo susitikimo su savo grupės auklėtojais. Vieniems tai pirmas žingsnis naujoje mokykloje, kitiems dar vienas žingsnelis savo pasirinkto gyvenimo kelio link.

Mokykloje naujus mokslo metus pradėjo šių profesijų grupės: apdailininko, transporto priemonių remontininko, jaunesniojo sistemų administratoriaus, kirpėjo, virėjo, finansinių paslaugų teikėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo, elektriko. Džiugu, kad net penkiose klasėse mokysis I-II gimnazijos klasių mokiniai. Gausus įvairaus amžiaus žmonių būrys vėl kas rytą skubės įgyti naujų žinių ir kompetencijų bei siekti savo svajonių.

Pedagogai taip pat gražiai paminėjo naujų mokslo metų pradžią. Mokytojų kolektyvas rimtai nusiteikęs naujiems darbams ir iššūkiams su nekantrumu laukia pamokų, kad galėtų savo žinias ir patirtį perduoti jaunajai kartai.

Linkime, kad kiekviena diena teiktų prasmingo džiaugsmo ir noro tobulėti.