Mokymo programos

Vykdomos pirminio profesinio mokymo programos 2016 – 2017 m.m

Nr.

Kodas

Programos
pavadinimas

Suteikiama
kvalifikacija

Suteikiama
specializacija

Programos, skirtos asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ir siekiantiems vidurinio išsilavinimo

1.

330041711

Statybos verslo paslaugų teikėjo Statybos verslo paslaugų teikėjas Skardininko darbų technologija.
Staliaus-dailidės darbų technologija.

2.

330101501

Kaimo turizmo organizatoriaus Kaimo turizmo organizatorius

3.

330071612

Technikos priežiūros verslo darbuotojo Technikos priežiūros verslo darbuotojas

4.

330101306

Virėjo Virėjas

5.

330101304

Padavėjo ir barmeno Padavėjas – barmenas

6.

330101502

Viešbučio darbuotojo Viešbučio darbuotojas

7.

330071606

Automobilių mechaniko Automobilių mechanikas

8.

330073202

Apdailininko (statybininko) Apdailininkas

9.

330071402

Kompiuterinės įrangos derintojo Kompiuterinės įrangos derintojas

10.

330101201

Kirpėjo Kirpėjas
Programos, skirtos asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą

11.

440071502

Suvirintojo Suvirintojas

12.

M44071501

Suvirintojo Suvirintojas

13.

440101305

Konditerio Konditeris

14.

440101309

Apeigų ir švenčių organizatoriaus Apeigų ir švenčių organizatorius

 

Licencijuotos pirminio mokymo programos

Nr.

Kodas

Programos
pavadinimas

Suteikiama
kvalifikacija

Suteikiama
specializacija

Programos, skirtos asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ir siekiantiems vidurinio išsilavinimo

1.

330041711

Statybos verslo paslaugų teikėjo Statybos verslo paslaugų teikėjas Skardininko darbų technologija.
Staliaus-dailidės darbų technologija.

2.

330081113

Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas Ekologinis ūkininkavimas.
Tradicinis ūkininkavimas

3.

330101501

Kaimo turizmo organizatoriaus Kaimo turizmo organizatorius

4.

330071612

Technikos priežiūros verslo darbuotojo Technikos priežiūros verslo darbuotojas

5.

330073209

Staliaus Stalius

6.

330101306

Virėjo Virėjas

7.

330101304

Padavėjo ir barmeno Padavėjas – barmenas

8.

330072303

Siuvėjo Siuvėjas

9.

330072104

Maisto pramonės darbuotojo Maisto pramonės darbuotojas Žuvies perdirbimas.
Duonos ir jos gaminių gaminimas.

10.

330071606

Automobilių mechaniko Automobilių mechanikas

11.

330041501

Sekretoriaus Sekretorius

12.

330073202

Apdailininko (statybininko) Apdailininkas

13.

330071402

Kompiuterinės įrangos derintojo Kompiuterinės įrangos derintojas

14.

330101502

Viešbučio darbuotojo Viešbučio darbuotojas

15.

330101201

Kirpėjo Kirpėjas
Programos, skirtos asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą ir nesiekiantiems vidurinio išsilavinimo

16.

320073201

Apdailininko (statybininko) Apdailininkas

17.

320101302

Virėjo Virėjas
Programos, skirtos asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą

18.

440041501

Sekretoriaus Sekretorius

19.

440071613

Automobilių mechaniko Automobilių mechanikas

20.

440071502

Suvirintojo Suvirintojas

21.

M44071501

Suvirintojo Suvirintojas

22.

440073215

Apdailininko (statybininko) Apdailininkas

23.

440101309

Apeigų ir švenčių organizatoriaus Apeigų ir švenčių organizatorius

24.

440101305

Konditerio Konditeris
Programos, skirtos asmenims, neturintiems pagrindinio išsilavinimo

25.

211073206

Staliaus Stalius

26.

210072306

Siuvėjo Siuvėjas

 

Plačiau apie programas www.aikos.smm.lt

Profesinio mokymo skyriaus mokytojai

2016-17 m.m. 

Nr.

Vardas, pavardė

Mokomasis dalykas

Kvalifikacinė kategorija

1. Vytautas Bagdonas Elekrotechnika Vyr.prof.mokytojas
2. Daiva Bartkuvienė Ekonomika Metodininkė
3. Raminta Venckienė Inf. technologijos Metodininkė
4. Alma Galminienė Inf. technologijos Prof. mokytojas
5. Petras  Galvanauskas Mechanizacija Vyr.prof.mokytojas
6. Rasa Galvanauskienė Konditerija Metodininkė
7. Antanas Gedgaudas Mechanizacija Vyr.prof.mokytojas
8. Rasa Grigaliūnaitė Konditerija Metodininkė
9. Vytautas Baubkus Suvirinimas Vyr.prof.mokytojas
10. Kostantinas Jonušas Stat.darbų technologija Vyr.prof.mokytojas
11. Vytautas Krikščiukas Stat.darbų technologija Vyr.prof.mokytojas
12. Regina Krikščiukienė Inf. technologijos Prof. mokytojas
13. Daumantė Kontautaitė-Mišeikė Stat.darbų technologija Prof. mokytojas
14. Jurgita Krištupienė Kaimo turizmas Prof. mokytojas
15. Virginijus Malinauskas Mechanizacija Prof. mokytojas
16. Vygintas Monkevičius Mechanizacija Vyr.prof.mokytojas
17. Petras Norkus Civilinė sauga Prof. mokytojas
18. Gražina Stonkienė Maisto gamyba Prof. mokytojas
19. Kazimiera Stonienė Kaimo turizmas Vyr.prof.mokytojas
20. Rimantas Stonkus Mechanizacija Prof. mokytojas
21. Aldutė Šarkauskienė I med.pagalba Prof. mokytojas
22. Alina Šatkauskienė Maisto gamyba Vyr.prof.mokytojas
23. Arvydas Šniaukšta Suvirinimas Vyr.prof.mokytojas
24. Lina Valatkienė Apskaita Prof. mokytojas
25. Vytautas Zaburas Stat.darbų technologija Vyr.prof.mokytojas
26. Rita Zaburienė Maisto gamyba Prof. mokytojas
27. Rolandas Kuprys Kūno kultūra Prof. mokytojas
28. Aušra Kaveckienė Inf. technologijos Prof. mokytojas
29. Inga Klimaitė Profesinė etika Vyr. mokytoja
30. Renata Eidintienė Kirpimas Prof. mokytojas
31. Žydrūnas Purauskas Ap.ir šv. oganizavimas Prof. mokytojas
32. Edvinas Eidukaitis Inf. technologijos Prof. mokytojas
33. Aušra Dirvonskienė Režisūra Prof. mokytojas
34. Saulius Balbuckas Darbuotojų sauga Prof. mokytojas
35. Arūnas Bitaris Teisės pagrindai Prof. mokytojas
36. Rimas Namgaudis Mechanizacija Vyr.prof.mokytojas
37. Viktoras Raibužis Stat.darbų technologija Metodininkas
38. Arvydas Žilius KET Prof.mokytojas

Inžinerinių paslaugų skyriaus vedėjas Arūnas Bitaris

Mokymo planai

Tp-17

V-17

Ap-17v

Am-17

Ap-17

K-17

Am-16

Ap-16

Apeigų ir švenčių