Naujienos

Projektas „ Visi kartu: patyčioms – ne“

Spalio 9 dieną mokykloje Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Plungės rajono policijos komisariatas pakvietė  mokyklos devintokus į netradicines pamokas.

Skaityti

Pirmosios pagalbos paskaitos–praktiniai užsiėmimai „Išgelbėk draugą“

Įvykus nelaimei žmogaus išgyvenimas priklauso ne tik nuo sužalojimų sunkumo, bet ir nuo suteiktos pagalbos. Laiku suteikta pagalba padeda išgyventi, palengvina nelaimės padarinius.

Skaityti

Mokymai Plungės technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje

2018 spalio 10 dienos popietę  bendrabutyje gyvenantys mokiniai ir darbuotojai dalyvavo mokymuose, kaip elgtis kilus gaisrui.

Skaityti

TARPTAUTINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS „JAUNASIS ARTOJAS 2018“

Š. m. spalio 3-4 dienomis Joniškio žemės ūkio mokykloje vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis artojas 2018“.

Skaityti

Tarptautinio BBVET projekto Mechatronikos grupės moksleivių III periodo pabaiga Danijoje

Tarptautinio BBVET projekto Mechatronikos grupės mokiniai nuo 2018 m. rugpjūčio 6 d. iki spalio 3 d. mokėsi CELF profesinėje mokykloje ir atliko praktiką Danijoje.

Skaityti

LR Konstitucijos egzaminas

Kasmet Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite – visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Skaityti

Paklausi Plungės technologijų ir verslo mokyklos kirpėjų specialybė

Jau trečius metus Plungės technologijų ir verslo mokykloje mokosi kirpėjų profesijos grupė. Mokinės džiaugiasi, kad pasirinko šią profesiją.

Skaityti

Mokytojų diena

Rugsėjo 5-ąją  nuo pat ryto Plungės technologijų ir verslo mokykla  jau buvo pilna mokinių. Jie su nekantrumu ruošėsi sutikti savo mokytojus.

Skaityti