Naujienos

Pasaulinės AIDS dienos „ Protų mūšis“

Gruodžio 3 dieną  PTVM aktų salėje buvo smagiai leidžiamas laikas dalyvaujant „Protų mūšy“.  Šio renginio tikslas – supažindinti su AIDS problema, užsikrėtimo ir apsisaugojimo būdais, ugdyti toleranciją segantiems AIDS.

Skaityti

Susitikimas su KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės savanoriais

Minint Lietuvos kariuomenės 100-ąsias metines lapkričio 29 d. PTVM lankėsi Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-osios pėstininkų kuopos savanoriai.

Skaityti

Integruota pamoka, skirta Vydūnui

Lapkričio 29 d. vyko atvira integruota literatūros ir etikos pamoka „Žmogus geriausiai auga, pats save augindamas“, skirta iškilaus rašytojo, filosofo Vydūno 150-osioms gimimo metinėms ir besibaigiantiems Vydūno metams paminėti.

Skaityti

Darbdaviai pristatė savo profesijas

Šių metų lapkričio 26 dieną Pb18 ir V17 grupės kartu su profesijos mokytojomis Jurgita Krištupiene ir Alina Šatkauskiene vyko į kaimo turizmo sodybą „Po ąžuolais“.

Skaityti

Lietuvos 100-mečio Nacionalinė karjeros savaitė 2018

Lapkričio 19-23 d. visoje Lietuvoje buvo paskelbta Lietuvos 100 – mečio Nacionalinė karjeros savaitė. Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie projekto, todėl visa savaitę mokykloje vyko renginiai, skirti šiai iniciatyvai.

Skaityti

Paskaita „Priklausomybė nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų“

Šių metų lapkričio 19 dieną mokyklos aktų salėje  1 ir 2 kurso mokiniai  klausėsi paskaitos „Priklausomybė nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų“, kurią skaitė gydytojas  psichiatras Evaldas Prišmontas.

Skaityti

Susitikimas su Lietuvos moksleivių sąjunga

Lapkričio 20 d. Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokinių taryba ir aktyvas susitiko su Lietuvos moksleivių sąjungos narėmis Rugile, Goda, Kamilė.

Skaityti

Tolerancijos savaitė

Lapkričio 19-23 dienomis Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai, mokytojai ir administracija paminėjo tolerancijos savaitę.

Skaityti