Naujienos

Sausio 13-osios paminėjimas Plungės TVM Rietavo filiale

Sausio 13-oji – tai ne eilinė data istorijos puslapiuose. Tai gyvas, skaudus atminimas ir brangi dovana ateinančioms kartoms.

Skaityti

Sausio 13-osios minėjimas

Sausio 11 dieną Plungės technologijų ir verslo mokykloje pirmoji pamoka prasidėjo kitaip: užgeso šviesos ir languose sužibo žvakių liepsnelės.

Skaityti

Renginys Plungės viešojoje bibliotekoje

Sausio 9 d.  mokyklos mokiniai, paruošti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Violetos Bražinskienės, Plungės rajono viešojoje bibliotekoje parodė meninę kompoziciją „Kelias į Naujuosius“.

Skaityti

Vizitas Turkijoje

Gruodžio 3-5 dienomis Turkijoje, Denizlio mieste, vyko Europos Komisijos finansuojamo „Erazmus +“ projekto „Traditions across borders“ (Tradicijos be sienų) 7 šalių partnerių susitikimas.

Skaityti

PRANEŠIMAS APIE BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLOS PERTVARKYMĄ
Skaityti

„Šimtmečio Kalėdos“

Gruodžio 21 d. Plungės technologijų ir verslo mokykla skrido laiku nuo 1900-ųjų metų iki šių laikų. Angelas skraidino Skrudžą ir rodė kaip gera švęsti Kalėdas.

Skaityti

Adventinė popietė „Tarp šviesos ir tamsos“

Gruodžio 18 d. mokyklos aktų salėje vyko adventinė popietė „Tarp šviesos ir tamsos“, kurią paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Bražinskienė.

Skaityti

Išvyka į Karinių jūrų pajėgų Klaipėdos karo laivų flotilę

2018 m. gruodžio d.13d. mūsų mokyklos IVg klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja V. Žutautaite  ir ekonomikos mokytoja, ugdymo karjerai organizatore D. Bartkuviene lankėsi Karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilėje.

Skaityti