Naujienos

PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA SIŪLO TAPTI JUNGTINĖS TARPTAUTINĖS PROGRAMOS STUDENTU

Nuo 2017 sausio 1 dienos Plungės technologijų ir verslo mokykla įgyvendina Interreg  Pietų Baltijos  programos projektą “Verslo integracijos didinimas per jungtinį profesinį mokymą”.

Skaityti

Verslo integracijos skatinimas per jungtinį profesinį mokymą – Boosting Business Integration Through Joint VET Education BBVET

BBVET sukurs ir išbandys pirmąją ECVET-paremtą tarptautinę profesinio mokymo programą …

Skaityti

Profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė

Birželio 28 dieną, Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.  Pakilia nuotaika su gėlėmis rankose mokiniai rinkosi  į paskutines grupių valandėles, kuriose atsisveikino su savo grupių vadovais.

Skaityti

Seminaras

2017 m. birželio 21 d. mokykloje vyko Vakarų regiono švietimo padalinių vadovų seminaras. Buvo pristatytos naujos bendrojo ugdymo programos, kalbėta apie mokslo metų ilginimo aktualijas.

Skaityti

Plungės miesto šventės eisena

Birželio  16 – 18 dienomis Plungėje vyko jubiliejinė miesto šventė. Tradicija yra  tapusi šventinė teatralizuota rajono įmonių, organizacijų eisena.

Skaityti

Plungės TVM šalies profesinių mokyklų reitinge – antra!

Plungės technologijų ir verslo mokyklą (PTVM) pasiekė puikios žinios: naujausiame žurnalo „Reitingai“ numeryje paskelbti Lietuvos profesinio mokymo įstaigų reitingai, kurie parodė, kad plungiškiai už parodytus akademinius pasiekimus verti aukštos vietos – respublikoje jie antri!

Skaityti

Jaunųjų menininkų sąjūdis “Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas”

Plungės kultūros centras  jau septynioliktus  metus kvietė vaikus ir jaunimą dalyvauti jaunųjų menininkų sąjūdyje  „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“.

Skaityti

Susitikimas su Dr. Matthwe Vagneriu

Plungės rajono savivaldybės administracija kartu su Plungės rajono savivaldybės viešąja biblioteka organizavo susitikimą su JAV Nacionalinio miestų ekonominio atgaivinimo centro ekonominio atkūrimo programų viceprezidentu Dr. Matthew Wagneriu

Skaityti