Naujienos

Auginome ekonomikos raumenis

2018 m. kovo 13 d. pirmą kartą Lietuvoje vyko Nacionalinis ekonomikos egzaminas, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys.

Skaityti

Lietuva, Latvija, Estija – ,,100 metų laisvės keliu“

Š. m. kovo 9 dieną mokykloje vyko nuostabus renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Skaityti

Medžio apdirbimo būrelio veikla

Vasario 2 – kovo 15 d. Plungės  kultūros centro  parodų salėje veikia mokytojo Viktoro Raibužio ir jo mokinių  medžio dirbinių  paroda. Iš mūsų mokyklos  pristatomi 9 autorių  darbai.

Skaityti

Gimnazistai lankėsi Darbo biržoje

Kovo 6 ir 12 dienomis ir  mūsų mokyklos II gimnazijos klasių mokiniai kartu su klasės auklėtojomis ir ugdymo karjerai koordinatore lankėsi  Darbo biržos  Jaunimo darbo centre.

Skaityti

Projektas ,,Atrask save“

Š. m. sausio 17 dieną pradėjo startuoti Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdomas projektas bendradarbiaujant su ETKC ir Plungės technologijų ir verslo mokykla.

Skaityti

Pradėti mokymai pagal parengtas tarptautines jungtines profesinio mokymo programas
Skaityti

II kurso šimtadienis ,,Casino 2018“

Vasario 28 dieną mokykloje vyko II kurso mokinių šventė, skirta 100 dienų iki egzaminų paminėti. Šiais metais tema – ,,Casinio 2018“.

Skaityti

Rašėme nacionalinį diktantą

Kovo 2 d. mūsų mokyklos mokinės bei mokytojos rašė Nacionalinį diktantą, kurį kaip ir kasmet diktavo televizijos diktorius M. Žiedas. Šiemet diktantui buvo pateiktas kunigo Juliaus Sasnausko tekstas „Vienkartinumas“.

Skaityti