Verslumo konkursas „MEKA 2018“

Ekonomikos mokytoja Daiva Bartkuvienė |

Kovo 16 d. Kaune vyko „Swedbank“ ir KTU Matematikos ir gamtos mokslų bei Ekonomikos ir verslo fakultetų ketvirtą kartą  organizuojamas moksleivių verslumo konkursas „MEKA 2018“.

Šiais metais  konkurse nusprendė dalyvauti ir mūsų mokyklos komanda “EkoManija”. Komandos nariai – pirmo kurso mokiniai: Eimantas Žutautas (Tp17), Matas Jankus (Tp17), Tomas Bauža (Am17), Gintarė Žvirgždžiūtė (V17) ir Laura Riekašiūtė (V17). Mokinius lydėjo matematikos mokytoja Milda Stonkienė ir  ekonomikos mokytoja Daiva Bartkuvienė.

Įveikusi atrankines užduotis, komanda pateko į  konkurso I etapą, todėl vykome į Kauną, kur varžėmės su dar 27 komandomis iš kitų Lietuvos mokyklų.

Konkurso I etape užduotys buvo pateiktos iš „Investicijų analizės“ ir „Asmeninių finansų valdymo“. Moksleiviams užduotims atlikti buvo skirtos trys valandos. Komandoms talkino mentoriai,  taip pat konsultavo „Swedbank“ atstovai ir KTU ekspertai. Dabar lauksime rezultatų, nes geriausiai užduotį atlikusios komandos pateks į II konkurso etapą.

Konkursas „MEKA 2018“- galimybė mokiniams pritaikyti turimas ekonomikos ir  matematikos žinias praktiškai ir taip lavinti savo verslumo įgūdžius bei  mokytis  valdyti savo asmeninius finansus.