Konsultuojame stojančiuosius:


Telef.: 8-671-08158, 8-602-80432, adresu - Mendeno g. 7, Plungė
Telef.: 8-671-10784, 8-448-684-71, adresu - L. Ivinskio g. 5, Rietavas

Užsimezgė draugystė su Viljandžio (Estija) profesine mokykla

Daiva Vaišnorienė Vystymo skyriaus vedėja |

Dar šių metų pavasarį, gegužės 9 dieną, mūsų mokykloje lankėsi Viljandžio savivaldybės (Estija) švietimo įstaigų vadovų delegacija, kurioje buvo ir keletas atstovų iš Viljandi Kutseõppekeskus profesinės mokyklos.  Šio vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos ir Estijos švietimo aktualijomis, pasikeisti gerąja patirtimi.  Tądien vykusi diskusija ir malonus bendravimas su svečiais peraugo į  profesinių mokyklų  abipusį norą bendradarbiauti  ir ateityje.

Todėl Viljandi Kutseõppekeskus profesinės mokyklos direktorius ilgai nelaukęs rugpjūčio 9 d.  organizavo pirmąjį darbuotojų ir mokytojų vizitą į Plungės technologijų ir verslo mokyklą. Atvyko net 22 asmenų delegacija, kuri aktyviai domėjosi mokyklos veikla. Vizito metu svečiai išvydo mokymo bazę,  klases,  sektorinį centrą. Iš arti galėjo pajausti, kokiais rūpesčiais ir džiaugsmais gyvena Plungės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė, kokių tikslų ir siekių yra užsibrėžusi.

Ekskursijos pabaigoje  svečiai nuoširdžiai dėkojo juos pasitikusiam ir mokyklą aprodžiusiam direktoriui Audriui Misiūnui bei išreiškė norą, kad šis abipusis bendradarbiavimas  peraugtų į aktyvią draugystę ateityje  ne tik įgyvendinant įvairius projektus, bet ir dalijantis naujomis darbinėmis patirtimis.