Konsultuojame stojančiuosius:


Telef.: 8-671-08158, 8-602-80432, adresu - Mendeno g. 7, Plungė
Telef.: 8-671-10784, 8-448-684-71, adresu - L. Ivinskio g. 5, Rietavas

Sveikos mitybos užkratas

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė |

Šių metų rugsėjo 28 dieną Plungės jaunimas buvo pakviestas į sveiko maisto gaminimo užsiėmimą „Sveiki pusryčiai – sveikos mitybos užkratas“. Šį projektą vykdo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, projekto partneriais pasirinkęs Plungės technologijų ir verslo mokyklą. Renginyje dalyvavo svečiai: Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro L.e.p direktorė Daiva Zablockienė.

I-oje renginio dalyje jaunimas klausėsi apie sveikus pusryčius ir subalansuotą mitybą paskaitos, kurią skaitė JPSPP koordinatorė Giedrė Bubelienė. Paskaitos pabaigoje užsiėmimo dalyviams buvo pateikta anketinė apklausa.

II-oje dalyje mokiniai buvo pakviesti į sveiko maisto gaminimo užsiėmimus. Sveikus pusryčius ruošė V16 grupės ir V15 grupės moksleivės, padedamos technologijų mokytojų Rasos Grigaliūnaitės ir Rasos Galvanauskienės.

III-oje dalyje vyko sveikų pusryčių degustacija. Renginyje tvyrojo gera nuotaika, visi dalyvavusieji diskutavo apie sveikos mitybos patiekalus ir receptus.