Sėkmingai užbaigtas mokymų semestras Švedijoje

Daiva Vaišnorienė, projekto vykdytoja darbui su mokiniais |

Pagal Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą BBVET „Boosting Business Integration Through Joint VET Education“ (Verslo integracijos skatinimas per jungtinį profesinį mokymą), jame  dalyvaujančių Švedijos, Danijos, Lenkijos, Vokietijos, Lietuvos mokymo ir verslo organizacijų atstovų parengtas tarptautines jungtines profesinio mokymo programas mechatronikos (robotikos) ir edukacinių technologijų (edtech) studijoms, nuo šių metų sausio mėnesio vyko pirmasis studijų semestras jungtinėms grupėms Švedijoje.

Šioje šalyje projekto dalyviai praleido 2 mėnesius, kur juos moderniais metodais mokė įdomūs mokytojai bei verslo konsultantai, o praktikos buvo suorganizuotos gerai žinomose kompanijose.

Tai pirmas mechatronikos (robotikos) ir edukacinių technologijų (edtech) srities studijų ir praktikos veiklų semestras, kuris praėjo labai sklandžiai ir sėkmingai.

Projekto dalyviai susipažino su naujomis technologijomis, darbo metodikomis ir įranga, padirbėjo tarptautinėse komandose bei patobulino užsienio kalbos žinias.