Konsultuojame stojančiuosius:


Telef.: 8-671-08158, 8-602-80432, adresu - Mendeno g. 7, Plungė
Telef.: 8-671-10784, 8-448-684-71, adresu - L. Ivinskio g. 5, Rietavas

Profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė

Birželio 28 dieną, Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.  Pakilia nuotaika su gėlėmis rankose mokiniai rinkosi  į paskutines grupių valandėles, kuriose atsisveikino su savo grupių vadovais. Po to visi kartu žingsniavo į aktų salę, kur vyko šventinė diplomų įteikimo ceremonija. Šventė prasidėjo mokyklos direktoriaus A. Misiūno sveikinimu visiems susirinkusiems. Iškilmingoje diplomų įteikimo šventėje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas  Č. Kerpauskas ir švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas G. Rimeikis. Svečiai, džiaugdamiesi jaunąja kara ir linkėdami sėkmės, įteikė mero padėkas gerai besimokantiems ir mokyklos vardą garsinantiems mokiniams. Gerų žodžių negailėjo ir patys mokiniai, kreipdamiesi į savo mokytojus ir dėkodami už kantrybę ir rūpestį.

Profesinio mokymo diplomai įteikti 125 įvairių profesijų absolventams.

Renginio metu gera nuotaika dalinosi Plungės kultūros centro kolektyvai: jaunimo vokalinė grupė ,,Hello“ ir šiuolaikinio šokios studija ,,Hera“ bei dainininkė ir gitaristė Ema Jokūbaitytė.

Šventės pabaigą vainikavo į orą paleisti absolventų balionai su jų svajonėmis ir norais. Tikėkimės, kad jiems bus lemta išsipildyti.