FOTO PARODA PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLOS BENDRABUTYJE „LIETUVA MANO AKIMIS“, SKIRTA LIETUVOS 100- ČIUI PAMINĖTI

Bendrabučio auklėtoja A. Mockuvienė |

Bendrabučio auklėtoja su savo  mokiniais įgyvendino senokai brandintą idėją – suruošti foto parodą bendrabučio patalpose. Kadangi šie metai Lietuvos valstybės  100 metis – tad parodos tikslai ir kryptis buvo viena.

Pirmieji susitikimai prabėgo aptariant, diskutuojant, apmąstant parodos veiklos kryptis. Išžiūrėta ir ištyrinėta nufotografuotų  daugybė  nuostabių vaizdų,  gamtos peizažų  iš  įvairiausių Lietuvos kampelių. Atrinktos tinkamiausios ir  įdomiausios  virš 100 nuotraukų būsimai parodai.

Ilgokai mąstėme apie pačių nuotraukų nestandartinį, bet estetinį pateikimą. Ir pavyko susirasti ir įsigyti netikėtų, meniškų ir paslaptingų  detalių, dar labiau papildančių  ir sustiprinančių meninį nuotraukų turinį – nuo  pakabinimo detalių – vinukių,  lininės virvelės, „segtukų“, nuotraukoms „prisegti“,  kriauklių. Šaltos  žiemos aplinkoje,  iš po sniego kasėme ir ieškojome  glūdintų akmenukų – ir suradome!

Bendrabučio tarybos nariai tapo ir režisieriais, ir montuotojais, ir  dizaineriais, ir dar visokiais …uotojais  prireikus,  įnešdami savo indėlį į kūrybos procesą ir rezultatą.  Kūrybinis darbas leido atitrūkti nuo įprasto vaizdo ir gyvenimo bendrabutyje ir sukurti įspūdingą galutinį rezultatą…  Gilinantis į spalvinius  bei kitus aspektus buvo sukurti nuotraukų ciklai  „gėlės“, „bažnyčios“, „žiemos gamta“, „rudens spalvos“, „vasara“, „vandenys“, „gyvūnai“.

Foto paroda iškabinta Plungės TVM brndrabučio III aukšte, maloniai kviečiame apsilankyti ir kartu pasidžiaugti mūsų mokinių užfiksuotomis foto akimirkomis „ Lietuva mano Akimis“ bei palikti savo atsiliepimus ir įspudžius  atsiliepimų knygoje.