Baigėsi matematikai skirtos dienos, bet ne pamokos…

Jolanta Raišuotienė ir Milda Stonkienė, matematikos mokytojos |

Gegužės 2-9 dienomis mokykloje vyko matematikos dienos. Jose dalyvavo I ir II gimnazinės klasės. Tikslas buvo praturtinti mokymosi procesą, paskatinti mokinius pažinti matematiką kitaip, pritaikyti matematines žinias ir kituose mokymosi dalykuose (dailės, informacinių technologijų, lietuvių bei anglų kalbų pamokose).

Mokiniai per šias dienas  lietuvių kalbos pamokose kūrė akrostichą „MATEMATIKA“, per dailę – piešė piešinius pasinaudodami geometrinėmis figūromis. Per informacinių technologijų pamokas mokėsi rašyti formules, per anglų kalbos pamokas – matematinius terminus vertė į anglų kalbą. Per matematikos pamokas atkodavo abėcėlę.

Gegužės 9 dieną įvyko baigiamasis renginys „Protų mūšis“. Dalyvavo 4 komandos po 5 narius, sirgaliai. Komisiją sudarė gimnazijos skyriaus vedėja Danutė Sausdravienė, soc. pedagogė Dalia Palčikienė, mokytojos Aušra Kaveckienė ir Skaistutė Zaniauskienė. Užduotis ir skaidres paruošė matematikos mokytojos Jolanta Raišuotienė ir Milda Stonkienė, o į pagalbą pasikvietė IVgV16 grupės mokines: Justiną Aleksandravičiūtę, Vaidą Pečiulytę ir Viktoriją Bavtunovaitę. Komandos su įdomumu atsakinėjo į klausimus, stengėsi kuo daugiau atkoduoti matematikų… Po rezultatų paskelbimo komisijos pirmininkė Danutė Sausdravienė įteikė komandoms padėkas ir prizus.