Joana Žilinskienė
Direktoriaus sekretorė

phone-icn    8 448 71632, 8 620 76739

mail-icn    sekretore@plungestvm.lt


Mokyklos rekvizitai sąskaitoms
Biudžetinė įstaiga, Mendeno g. 7, LT – 90143 Plungė
Plungės technologijų ir verslo mokykla
Kodas: 190805844
PVM kodas: LT100003507115


Audrius Misiūnas
Direktorius

phone-icn    8 448 71632, 8 686 43631

mail-icn    direktorius@plungestvm.lt


Rigonda Pereverzeva
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

phone-icn    8 602 80 432

mail-icn    r.pereverzeva@plungestvm.lt


Saulius Balbuckas
Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai

phone-icn    8 620 76730

mail-icn    s.balbuckas@plungestvm.lt


Silva Silkauskaitė
Vyr. buhalterė

phone-icn    8 448 71215, 8 620 76740

mail-icn    s.silva@plungestvm.lt


Rimas Namgaudis
Praktinio mokymo vadovas

phone-icn    8 448 71631, 8 620 76736

mail-icn    r.namgaudis@plungestvm.lt


Arūnas Bitaris
Sektorinio praktinio mokymo centro vadovas

phone-icn    8 620 76742

 mail-icn   a.bitaris@plungestvm.lt


Danutė Sausdravienė
Gimnazijos skyriaus vedėja

phone-icn    8 620 76759

mail-icn    d.sausdraviene@plungestvm.lt


Arvydas Žilius
Tęstinio mokymo skyriaus vedėjas

phone-icn    8 448 72347, 8 698 36562

mail-icn    a.zilius@plungestvm.lt


Daiva Vaišnorienė
Vystymo skyriaus vedėja

phone-icn    8 448 71632, 8 620 76748

mail-icn    d.vaisnoriene@plungestvm.lt


Monika Aniščenko
Neformaliojo švietimo organizatorė

phone-icn    8 6777 6173

mail-icn    m.aniscenko@plungestvm.lt


Dalia Palčikienė
Socialinė pedagogė

phone-icn    8 620 76738

mail-icn    d.palcikiene@plungestvm.lt


Aurika Mockuvienė
Bendrabučio auklėtoja

phone-icn  8 620 76749

mail-icn    a.mockuviene@plungestvm.lt


Daiva Gružienė
Bendrabučio administratorė

phone-icn    8 620 76757

mail-icn    d.gruziene@plungestvm.lt